Znamy datę premiery teledysku do piosenki Alicji Tracz! Co jeszcze dzieje się w eurowizyjnym świecie?

Eurowizja Junior 2020 zbliża się wielkimi krokami, a przygotowania wkraczają w coraz bardziej zaawansowaną fazę. Nadchodzący tydzień wydaje się bardzo interesujący, jeśli chodzi o ujawnianie szczegółów na temat konkursu. Rzućmy na to okiem!

“I’ll Be Standing” i premiera teledysku!

Alicja Tracz zdradziła dla portalu eska.pl, że premiera teledysku do jej eurowizyjnego utworu zaplanowana jest na 10 października. Tym samym poznamy także oficjalną wersję studyjną piosenki. Jest to z pewnością ważne wydarzenie dla polskich fanów, gdyż przypominamy, iż wersja z Szansy na sukces była wykonaniem live, zatem delikatne zmiany w “studyjce” mogą być słyszalne. Już nie możemy się doczekać i trzymamy kciuki za jak najlepszy efekt!

 Eurowizja Junior wspiera akcję #SayHi!

Europejska Unia Nadawców wraz ze zrzeszonymi w niej nadawcami organizuję akcję #SayHi, która promować ma kampanie dotyczące przyjaźni, integracji oraz działać przeciwko zastraszaniu. W związku z tym norweski nadawca NRK opublikował utwór pt. “I See You”, zachęcając jednocześnie innych członków EBU do przetłumaczenia słów na swój język i nagrania tego działania. Do wszystkich jest skierowane zaproszenie do wspólnego udziału w wykonaniu przygotowanej chorografii. Efekty tej akcji będą przedstawione w trakcie ceremonii otwarcia tegorocznego konkursu. Na ten moment udział zadeklarowały telewizje z takich krajów jak m.in. Francja, Niemcy,  Hiszpania, a nawet z takich, które nie uczestniczą w konkursie: Belgia, Czechy czy nawet Japonia! Na ten moment polskiego nadawcy nie ma na tej liście. Z niecierpliwością czekamy na efekty akcji #SayHi!

 Już w środę poznamy prowadzących tegoroczny konkurs!

Warto mieć na uwadze, iż w środę odbędzie się konferencja prasowa w siedzibie TVP. Właśnie wtedy będziemy mieli okazję poznać prowadzących eurowizyjne show. O decyzji podjętej w tej sprawie oraz innych szczegółach na pewno poinformujemy jak najszybciej!

To już wszystko w sprawie podsumowania dnia! Zapraszamy do śledzenia naszej strony i wyczekiwania na kolejne artykuły, których z pewnością w najbliższym czasie będzie przybywało!

źródło: junioreurovision.tv, eska.pl

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Posts
%d bloggers like this: