Znalezione obrazy dla zapytania: szansa na sukces eurowizja junior 2020

Na Eurowizję Junior 2020 czeka wielu fanów. Zastanawiają się oni także, w jaki sposób wybierzemy w tym roku naszego reprezentanta…Otóż “Szansa na Sukces” powraca! Szczegóły poznacie po przeczytaniu artykułu!

Parę dni temu w “Panoramie” Telewizja Polska ogłosiła, że reprezentant naszego kraju na Eurowizję Junior 2020 zostanie ponownie wybrany poprzez “Szansę na Sukces”. Formuła nie będzie różniła się od tej z zeszłego roku. Będziemy mieli trzy półfinały (z każdego przejdzie jedna osoba) oraz finał, w którym poznamy przygotowane przez uczestników piosenki. W ten sposób w roku 2019 Polska za sprawą Viki Gabor (“Superhero”) zwyciężyła “Juniora” w Gliwicach, co przeszło już do historii-do tamtego dnia jeszcze żaden kraj nie wygrał Eurowizji dla Dzieci dwa razy z rzędu. Kto tym razem będzie reprezentował naszą ojczyznę? Tego dowiemy się najpewniej we wrześniu!

Przypominamy, że tegoroczna Eurowizja Junior odbędzie się ponownie w Polsce! Na więcej szczegółów musimy jeszcze poczekać, ale zachęcamy Was do dzielenia się Waszymi przewidywaniami!

 

źródło: TVP

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *