Roksana Węgiel na Eurowizji w Izraelu! Jak sobie poradziła?

Eurowizja 2019 już za nami, więc przyszedł czas na analizę poszczególnych elementów konkursu. Pierwszy półfinał  swoją obecnością urozmaiciła Roksana Węgiel, która w zeszłym roku wygrała Eurowizję Junior. Jak poradziła sobie młoda gwiazda, udzielając wywiadu przed tak ogromną widownią?

Wywiad w Green Roomie na tle eurowizyjnych gwiazd…

Wywiad z Roxie przeprowadziła Lucy Ayoub. Podczas krótkiego wystąpienia prowadząca mile przywitała Roksanę, a chwilę później mieliśmy okazję przypomnieć sobie występ, który przyniósł zwycięstwo naszej reprezentantce podczas Junior Eurowizji w Mińsku. Roxie zadano pytanie, jak podoba się jej konkurs, na co płynnym angielskim odpowiedziała, że atmosfera jest cudowna, bardzo się cieszy, że może tu być oraz pochwaliła wszystkich wykonawców, mówiąc, że są naprawdę świetni. Roksana opisała także swoje uczucia, które towarzyszyły jej podczas  uczestnictwa w JESC, twierdząc, że było to najlepsze doświadczenie w jej życiu i wcale nie czuła tam rywalizacji, ponieważ wszyscy wspierali się nawzajem. Zdecydowanie można pochwalić młodą gwiazdę za bardzo dobry angielski! Odpowiedzi na wszystkie pytania padły bez zająknięcia, a zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 sprawiała wrażenie bardzo pewnej siebie i zrelaksowanej. Brawo!

Promocja Eurowizji Junior w Gliwicach

Podczas wywiadu z Roksaną znalazło się również miejsce na promocję nadchodzącej Eurowizji Junior, która odbędzie się w polskich Gliwicach. Widzowie mogli zobaczyć, krótki filmik, pokazujący tereny, które młodzi wokaliści z całej Europy będą mieli okazję odwiedzić już w listopadzie! W zeszły poniedziałek poznaliśmy także slogan i logo 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, o czym przeczytacie TUTAJ.

Z niecierpliwością czekamy na więcej szczegółów, a Was zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Roksaną Węgiel, podczas Eurowizji 2019. Jak Waszym zdaniem sobie poradziła?

źródło: youtube.com/Junior Eurovision Song Contest

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Posts
%d bloggers like this: