Roksana Węgiel, AniKa Dąbrowska i Olivia Wieczorek na festiwalu w Opolu!

Wszystkie trzy dziewczyny są powiązane z Eurowizją Junior. Roksana wygrała zeszłoroczny konkurs, Olivia reprezentowała nasz kraj w roku 2016 z piosenką “Nie zapomnij”, zajmując 11 miejsce, natomiast w tym samym roku AniKa brała udział w preselekcjach do “Juniora” z utworem “Fryzurka”. Zwyciężczyni II edycji The Voice Kids wydaje się być także jedną z głównych kandydatek do reprezentowania Polski w tegorocznym konkursie. Od 14 do 17 czerwca w Opolu odbywa się Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki. Do tej pory na scenie mogliśmy zobaczyć każdą z wyżej wymienionych wokalistek. Jak dziewczyny poradziły sobie, występując na jednym z największych wydarzeń muzycznych w Polsce?

Od Opola do Opola, czyli występ Roksany Węgiel

Już pierwszego dnia festiwalu na opolskiej scenie mogliśmy zobaczyć Roksanę Węgiel. Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 wykonała utwór “Anyone I Want To Be” z towarzyszeniem orkiestry. Wokalistka wielokrotnie powtarzała, że występ w Opolu zawsze był jej wielkim marzeniem.

“Dziś miałam zaszczyt zadebiutować na deskach słynnej sceny w Opolu, gdzie swoją karierę rozpoczynały największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. To było wspaniałe uczucie i niezwykle cenne doświadczenie! Jeszcze rok temu mogłam jedynie marzyć o znalezieniu się w tym miejscu. Marzenia się spełniają!”-czytamy na instagramie młodej piosenkarki.

Zdecydowanie jej debiut w Opolu można zaliczyć jako udany. Roksana wyglądała pięknie, a od strony wokalnej prezentowała się świetnie. Pozostaje nam tylko pogratulować i mieć nadzieję, że wokalistka dalej będzie się tak wspaniale rozwijać!

Gościnny występ AniKi Dąbrowskiej….

Zwyciężczyni II edycji The Voice Kids uświetniła swoją obecnością koncert Debiutów, który w Opolu stał się już tradycją. Ania wystąpiła tuż przed podaniem wyników i wykonała swój utwór “Małe Skrzydła”, który na YouTube ma już 9,1 mln wyświetleń. Występ młodej gwiazdy był bardzo udany i z pewnością przyniósł jej cenne doświadczenie. Wiele osób twierdzi, że AniKa jest główną kandydatką do reprezentowania Polski na tegorocznej Eurowizji Junior. Czy dostanie taką szansę? Kto wie… na razie czekamy na jakiekolwiek informacje na ten temat i gratulujemy występu w Opolu, który obejrzeć można TUTAJ.

Koncert “Nie pytaj o Polskę – #30LATWOLNOŚCI” z Olivią Wieczorek

Olivia Wieczorek na swoim koncie ma wiele sukcesów. Pierwszym z nich było zwycięstwo w I edycji programu Mali Giganci. Razem ze swoją drużyną “Klika Rubika”, której opiekunem był właśnie Piotr Rubik, wygrała program. Od tamtej pory wokalistka stale współpracuje z wyżej wymienionym muzykiem. To właśnie między innymi on przygotował eurowizyjny utwór “Nie Zapomnij” i wspierał Olivię na Malcie. Na koncercie podczas trzeciego dnia festiwalu w Opolu dziewczyna również wystąpiła u jego boku. W towarzystwie Marcina Januszkiewicza wykonała utwór “Psalm o miłości”. Trzeba przyznać, że widok naszej reprezentantki z 2016 roku, która cały czas pracuje i się rozwija, jest bardzo miły! Brawo!

A jak Wy oceniacie występy naszych młodych gwiazd w Opolu?

źródło: instagram (@roxie_wegiel), youtube.com, festiwalopole.tvp.pl

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Posts
%d bloggers like this: