Z pewnością pamiętacie Carlę, która występowała we francuskich barwach na Eurowizji Junior w Gliwicach. Artystka nie zwalnia tempa i już teraz możemy posłuchać jej nowego albumu!

Nieco więcej  o L’autre Moi…

Album młodej wokalistki miał premierę 5 czerwca. Nosi tytuł L’autre Moi co w tłumaczeniu na angielski oznacza “The Other Me”. Znajdziemy na nim 13 utworów, w tym tytułowy oraz eurowizyjną kompozycję “Bim Bam Toi”.  Nowości od Carli z łatwością możemy znaleźć np. na Spotify czy też Apple Music. Zapraszamy do posłuchania!


Kolejne duże sukcesy….

Eurowizyjna piosenka Carli jest obecnie utworem, który ma najwięcej wyświetleń i jest powiązany z Eurowizją Junior. Warto jednak zaznaczyć, że na kanale JESC dalej króluje Roxie, bowiem kompozycja francuskiej piosenkarki figuruje na innym.. Mimo wszystko warto pogratulować aż 53 milionów wyświetleń!

Francuzka jest także bardzo doceniana w swoim kraju. Cieszy się tam dużą popularnością i jest także nominowana do wielu muzycznych nagród. Brawo!
Carla – muzyczny fenomen z Francji – wspiera akcję #zostajęwdomu

Wspomnienia z Eurowizji Junior…

Piosenka Carli od początku była uznawana za jedną z najlepszych. Po świetnych próbach fani twierdzili, że “Bim Bam Toi” może powalczyć o zwycięstwo. Finalnie utwór ten zakończył rywalizację na dobrym 5 miejscu. Pewne jest jednak, że Francja nie zeszła ze swojego dobrego poziomu, a ich prezentacja była bardzo dobra. Występ możecie przypomnieć sobie poniżej:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *