Redakcja

Arek Sochański

Mam na imię Arek, mam 18 lat. Eurowizją Junior interesuję się od 2016, gdy Polska powróciła do konkursu. Cieszę się, że jest właśnie taki konkurs, gdzie młode osoby mogą pokazać swój talent, swoje piosenki dużo szerszemu gronu, przy tym poznając rówieśników z innych krajów i nawiązując przyjaźnie na lata. Moimi ulubionymi krajami na Junior Eurowizji są Ukraina, Rosja i oczywiście Polska.


Facebook


Instagram

Aga Bagińska

Nazywam się Agnieszka, a Eurowizją Junior interesuję się od 2016 roku, jednak wcześniejsze lata dokładnie nadrobiłam. Uwielbiam patrzeć jak młode osoby rozwijają się i pokazują światu swoją muzykę, więc “młodsza” wersja konkursu zajmuje szczególne miejsce w moim sercu. Od tych 3 lat zawsze trzymam kciuki za Polskę i uważam, że prezentujemy wysoki poziom muzyczny, ale oprócz naszej ojczyzny bardzo cenię Ukrainę, Gruzję oraz Maltę.


Facebook


Instagram

Michał Maciorowski

Mam na imię Michał i jestem sympatykiem Eurowizji Junior, którą bacznie śledzę od 2015 roku. Ta wersja konkursu jest dla mnie równie ważna, gdyż bardzo podoba mi się idea jedności, szczególnie pośród najmłodszych artystów. Bardzo ucieszył mnie powrót Polski i dalszy udział naszych rodaków w tym przedsięwzięciu. Moim lubionym utworem jest “Speak Up”, dlatego przede wszystkim poza Polską najbardziej cenie utwory Australii, ale także z Białorusi i Rosji.


Facebook


Instagram

Jakub Boboń

Hej! Nazywam się Kuba, mam 17 lat. Eurowizją interesuje się od 2015 roku, a Juniorem od powrotu Polski na konkurs. Priorytetem dla mnie są dwie rzeczy – oryginalność i staranność. Moimi do tej pory ulubionymi utworami z Eurowizji dla Dzieci są “Superhero”, “Time” oraz “Anyone I Want to Be” i wiele innych, które mi wpadną w ucho.


Facebook


Instagram

Kuba Gutowski

Mam na imię Kuba i mam 19 lat. Eurowizję obserwuję od 2014 roku, a „juniorem” interesuję się od 2015 roku. Uwielbiam śledzić młode talenty pojawiające się na eurowizyjnej scenie, które niejednokrotnie pokazują, że nie odstają poziomem od dorosłych. Moimi ulubionym piosenkami z Eurowizji Junior są: “Moondog” (Łotwa 2011), “Let the Music Win” (Izrael 2012) oraz “Lenina pesma” (Serbia 2015). Moimi ukochanymi państwami są: Gruzja, Serbia, Ukraina i Włochy.


Facebook


Instagram


Facebook


Twitter

%d bloggers like this: