Giorgia Borg ze “złotym grzybem” w brytyjskiej wersji Mam Talent!

Giorgia Borg to 11-letnia dziewczynka, która brała udział w Malta Junior Eurovision Song Contest 2018, zajmując ostatecznie trzecie miejsce z piosenką “10”. Zwyciężyła wtedy Ela z piosenką “Marchin’on”, która to podczas Junior Eurowizji 2018 zajęła wysokie, piąte miejsce.

Giorgia Borg z piosenką “10” podczas maltańskich preselekcji.

 

Wczoraj transmitowana była jedna z rund eliminacyjnych do brytyjskiej edycji Mam Talent, w których udział wzięła młoda gwiazda. Zaśpiewała ona swoją piosenkę, która wzięła udział w maltańskich preselekcjach. Jurorzy Simon Cowell, Alesha Dixon, Amanda Holden i David Walliams popadli w głęboki zachwyt, ale to jednak Alesha wcisnęła grzyba i zagwarantowała dziewczynce udział prosto w półfinałach! Stała się ona od razu gwiazdą internetu, a jej występ w ciągu 18 godzin obejrzało już prawie 2 miliony osób!

Przed Giorgią teraz bardzo dużo pracy, ale wierzymy, że podczas półfinału da z siebie wszystko i zajdzie naprawdę bardzo daleko, a może nawet i wygra całą edycję!

 

Przypomnijmy, że to już trzeci raz, gdy maltańscy uczestnicy Junior Eurowizji bądź Finałów Narodowych biorą udział w brytyjskim Mam Talent! Wcześniej była to Destiny Chukunyere, zwyciężczyni Junior Eurowizji z 2015 oraz Amy Marie Borg, która uczestniczyła w MJESC 2017! Obie Panie zakończyły swoją przygodę na etapie półfinałowym.

 

Co sądzicie o występie Giorgii? Wolicie “10”, a może “Marchin’on”? Czy dziewczynka ma szansę wygrać całą edycję? Napiszcie w komentarzach!

 

 

źródło: escxtra.com/zdjęcie: TVM

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Posts
%d bloggers like this: