Koniec niepewności! W Gliwicach Polskę reprezentować będzie Wiktoria Gabor z piosenką “Superhero”. Wokalistka wygrała wielki finał “Szansy na sukces” i może teraz przygotowywać się do jak najlepszego występu na Eurowizji Junior 2019. Jak wypadły pozostałe kandydatki?

Niepewność do końca…

Mimo że Viki od początku była wielką faworytką fanów, to pozostałe dziewczynki również przygotowały dobre piosenki. Gabriela Katzer zaśpiewała utwór “On My Way”, natomiast w wykonaniu Nikoli Fiedor usłyszeliśmy “Bubbles In My Head”. O zwycięstwie zadecydowały głosy jury oraz SMS-y widzów. W obu głosowaniach Wiktoria uzyskała najwyższą notę (5 punktów) i tym samym została reprezentantką Polski na tegorocznej Eurowizji Junior. Jej utwór “Superhero” spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem publiczności i wielu twierdzi, że w tym roku nasz kraj może ponownie osiągnąć wielki sukces. Utwór skomponowali m.in. Małgorzata Uściłowska (Lanberry) oraz Patryk Kumór, którzy pracowali przy zeszłorocznej zwycięskiej piosence Roksany Węgiel “Anyone I Want To Be”.

Co dalej?

Niestety nie znamy jeszcze planów występu czy daty publikacji wersji studyjnej piosenki Viki. Z pewnością dowiemy się tego już niedługo! Przypominamy, że wielki finał Eurowizji Junior 2019 odbędzie się 24 listopada w Gliwicach o godzinie 16:00. Zdecydowanie jest na co czekać!

https://youtu.be/rhmdmRqZ_0g

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *