Rosja to kraj, który zawsze ciekawi fanów Eurowizji. W końcu wszystko stało się jasne i wiemy, kto zaśpiewa dla Rosji w Gliwicach!

Tym razem duet…

Tatyana Mezhentseva oraz Denberel Oorzhak-tak brzmią imiona i nazwiska reprezentantów Rosji. Wygrali oni rosyjskie preselekcje, w których brało udział jeszcze 10 innych utworów. Decyzja została podjęta przez jurorów, ale swój znaczący wpływ miało także internetowe głosowanie. Piosenka “A time for Us” została napisana przez samą Tatyanę. Jak wokaliści poradzą sobie w Gliwicach? To się okaże…

Kim jest Tatyana i Denberel?

Dziewczynka ma 10 lat, a śpiewa od 4 roku życia. Oprócz tego gra na flecie oraz fortepianie. Bardzo lubi także gimnastykę i taniec. Jednym z jej marzeń jest zwycięstwo w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Denberel urodził się w Republice Tuwy, a obecnie ma 13 lat. Jest zwycięzcą programu You are Super!, który jest transmitowany przez rosyjski kanał NTV. Do jego sukcesów można zaliczyć także triumf w konkursie Children’s New Wave. Chłopiec jest wychowywany przez babcię, która bardzo szybko odkryła jego muzyczny talent.

Co sądzicie o reprezentantach Rosji? Osiągną sukces w Gliwicach?

 

źródło: junioreurovision.tv

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *