W tym roku piosenki przygotowane na Eurowizję Junior 2019 posiadają również ciekawe teledyski. Właśnie dzisiaj reprezentantka Irlandii zaprezentowała swoje video do piosenki “Banshee”, którą wykona 24 listopada w Gliwicach. Przyjrzyjmy się mu zatem, a także dowiedzmy czegoś więcej o wokalistce!

Kim jest Anna Kearney?

Anna ma 13 lat i ma dość duże doświadczenie sceniczne. Co ciekawe, nie będzie pierwszą osobą w jej rodzinie, która ma eurowizyjną przygodę za sobą. Jej mama,Eileen, wystąpiła na Eurowizji w 1994 roku. Cała rodzina dziewczynki bardzo jej kibicuje, a ona sama nie może się już doczekać przyjazdu do Polski i występu na scenie. Wokalistka wygrała narodowy finał preselekcji, pokonując dwóch pozostałych uczestników. Pod koniec show mogliśmy usłyszeć utwór “Banshee”, którym będzie chciała wywalczyć zwycięstwo. Co ciekawe, jedną z autorek słów jest sama Anna. Brawo!

Teledysk…

Już teraz możemy posłuchać finalnej wersji utworu, a przy okazji obejrzeć teledysk do tej właśnie piosenki. Co myślicie o “Banshee”? Jak poradzi sobie w Gliwicach? Tego dowiemy się już za miesiąc!

 

źródło: junioreurovision.tv

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *