Nadszedł wielki dzień dla polskich fanów Eurowizji Junior… Już dziś dowiemy się która z trzech finalistek “Szansy na Sukces” będzie walczyć o zwycięstwo dla Polski w Gliwicach! Transmisja rozpocznie się o godzinie 15:15 na TVP 2. Jak będzie przebiegał finał “Szansy na sukces” i jaki wpływ na wynik mają widzowie? Wszystkie informacje znajdziecie poniżej!

Co czeka nas w finale?

Viki Gabor, Nikola Fiedor i Gabriela Katzer– to właśnie te trzy dziewczęta będą walczyć o zwycięstwo w dzisiejszym finale. Każda z nich wygrała “swój” odcinek, co pozwoliło trafić do najważniejszego etapu programu. Co tym razem usłyszymy w ich wykonaniu? Wokalistki zaśpiewają dwa utwory: jednym z nich będzie cover  piosenki gościa specjalnego, który gościł w odcinku, w którym zwyciężyły, a drugim jest kompozycja przygotowana na Eurowizję Junior. O wynikach zadecydują jurorzy (goście z poprzednich odcinków) oraz widzowie, którzy swoje głosy będą mogli oddać przez SMS-y. Finał poprowadzi Artur Orzech.

Jak głosować?

Widzowie mają aż 50 % wpływu na wyniki (druga połowa należy do jurorów). Aby zagłosować, należy wysłać SMS-a o treści 1,2 lub 3 na numer 7350. Kolejność startową poznamy dopiero w trakcie show na żywo. Artur Orzech będzie informował o rozpoczęciu oraz zakończeniu głosowania. Należy pamiętać, że z jednego numeru telefonu można oddać tylko jeden ważny głos! Koszt SMS-a to 3,69 zł z VAT. Zachęcamy do głosowania na swoich faworytów i oczywiście najlepszą piosenkę!

 

źródło: tvp.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *