Eurowizja 2020: Możesz zostać reprezentantem Polski!

Oficjalny profil Szansy na Sukces na Facebook’u  ogłosił, że reprezentant Polski na Konkurs Piosenki Eurowizji 2020 zostanie wybrany w ten sam sposób co Viki Gabor – właśnie przez te talent show!

Reprezentantem może zostać każdy, kto ukończy najpóźniej 12 maja 16 rok życia. Musi być również obywatelem Polski!

Jak się zgłosić? To proste – wystarczy wysłać swoje zgłoszenie na [email protected], w którym trzeba zawrzeć imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, datę urodzenia, dane kontaktowe i demo piosenki, które to zgłaszający chciałby zaprezentować komisji. Niestety, czasu jest mało, bo zgłaszać się można tylko do 13 stycznia!

Format nie będzie się różnić od tego znanego nam z Eurowizji Junior – każdy z uczestników będzie śpiewać covery gości poszczególnego odcinka, a zwycięzcę wybierze jury, które będzie się składać z 3 osób. W finale artyści zaśpiewają piosenkę, z którą wygrali swój odcinek + utwór skomponowany specjalnie na potrzeby Eurowizji. TVP informuje, że będą 3 półfinały po 6-7 osób, a do finału przechodzi tylko zwycięzca. Publiczny Nadawca zastrzega sobie możliwość przyznania “złotego biletu” uczestnikowi show, który nie wygrał swojego półfinału, ale i osobie kompletnie z talent show niezwiązaną!

  • 1 półfinał – 2 lutego
  • 2 półfinał – 9 lutego
  • 3 półfinał – 16 lutego
  • Finał – 23 lutego (na żywo)

PEŁEN REGULAMIN

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *