Angélina z Francji wydała album!

Angélina Nava, zdobywczyni 2 miejsca na 16. Konkursie Piosenki Eurowizji Junior wydała album!

Nikomu nie trzeba przedstawiać młodziutkiej wokalistki, która 25 listopada w Mińsku przegrała tylko z naszą Roksaną Węgiel. Ze swoją piosenką “Jamais Sans Toi” zajęła drugie miejsce, zdobywając 203 punkty. Parę miesięcy po konkursie nie stoi w miejscu i wydaje album zatytułowany “Ma Voie”, co po polsku oznacza “Moja Droga”. Mimo wszystko droga Angeliny do miejsca, w którym znajduje się teraz, jest bardzo ciekawa! Warto ją sobie przypomnieć….

Przesłuchania w ciemno,bitwy….i  zwycięstwo w The Voice Kids!

Popularność we Francji Angelina zdobyła za sprawą udziału w popularnym talent show, czyli w The Voice Kids. Na przesłuchaniach w ciemno zaśpiewała piosenkę “All in You” (Synapson ft. Anna Kova). Jej wykonanie odwróciło fotele wszystkich trenerów, jednak dziewczynka postanowiła wybrać drużynę Patricka Fiori. W bitwach miała okazję wykonać piosenkę “Lost on you” LP. Rywalizacja zakończyła się dla niej szczęśliwie. W finale wykonała piosenkę “Tous les mêmes”, którą w oryginale śpiewa Stormae. Finał był zwieńczeniem jej ciężkiej pracy i to właśnie ona została wybrana najlepszym dziecięcym głosem Francji.

Następny krok, czyli Eurowizja Junior…

W październiku 2018 roku dotarła do nas informacja, że Francję na 16. Konkursie piosenki Eurowizji w Mińsku reprezentować będzie zwyciężczyni The Voice Kids, czyli właśnie Angelina. Wiadomość ta spotkała się z pozytywnymi emocjami, gdyż Francja w minionym roku powróciła do rywalizacji w Eurowizji dla Juniorów. Eurowizyjna piosenka “Jamais Sans Toi” szybko stała się faworytem do zwycięstwa. Chwalono ją za świetny teledysk, dziecięcy charakter i każdy szczegół, który był dopięty na ostatni guzik. Świetny występ i wokal Angeliny po zsumowaniu dały jej fantastyczne drugie miejsce. Warto wspomnieć, że to właśnie francuskie jury dało Roksanie Węgiel jedyną “dwunastkę” podczas głosowania, a finalnie okazało się, że różnica między Polską a Francją wynosiła…12 punktów! Mimo wszystko francuska wokalistka może być zadowolona ze swojego występu, bo drugie miejsce zdecydowanie się jej należało!

Coś dla fanów, czyli album!

26 kwietnia odbyła się premiera pierwszego albumu Angeliny “Ma voie”. Znajdziemy na nim 12 piosenek w tym oczywiście eurowizyjny utwór. Młoda gwiazda pracuje nad promocją swoich nowości i spotyka się z fanami w celu promowania swojej twórczości. Pozostaje się cieszyć, że uczestnicy Eurowizji Junior nie stoją w miejscu, a odnoszą liczne sukcesy i pracują nad nowymi utworami!

A wy jak wspominacie występ Angeliny na Eurowizji Junior? Lubicie jej twórczość? Może była Waszą faworytką? Koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzu!

https://youtu.be/70o_ksqMwoo

Występ Angeliny podczas finału The Voice Kids

 Piosenka Angeliny “Maman me dit”, która również znajduje się na albumie

 

źródło: Wikipedia, Spotify/zdjęcie: instagram

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Posts
%d bloggers like this: